Úvod Ako nakupovať
template ."/tools.php");?>
Obchodné podmienky PDF Vytlačiť E-mail
Dodacie podmienky
Prijatie Vašej objednávky potvrdíme emailom alebo telefonicky s oznámením predbežného termínu jej vybavenia. Vybavenie objednávky realizujeme zvyčajne do 21 dní od potvrdenia objednávky (môže sa meniť v závislosti od množstva objednávok). V prípade, že dodacia doba nevyhovuje, máte možnosť stornovať objednávku do 24 hodín po jej potvrdení a to oznámením na náš e-mail alebo telefonicky. Inak považujeme objednávku za záväznú.

Platobné podmienky
Tovar je zasielaný prostredníctvom Slovenskej pošty formou dobierky. Poštovné hradí odberateľ (podľa taríf Slovenskej pošty). Cena poštovného pri uzatváraní objednávky 4€ je orientačná - môže sa meniť podľa hmotnosti balíka a hodnoty objednávky. Na požiadanie zasielame tovar aj kuriérskou službou. Balné neúčtujeme! Pri objednávke tovaru nad 80€ poštovné neplatíte!

Záručná doba
Záručná doba je 24 mesiacov a začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom

Reklamácie
Prípadné reklamácie riešime ihneď formou dohody so zákazníkom.

Osobné údaje
Vaše osobné údaje budú použité len za účelom vybavenia objednávky a nebudú poskytované tretej osobe ani iným subjektom.

Kontaktné údaje
Daniela Porubská - Danielka
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
Telefón: 0907 165 794

Nie sme platcami DPH

V prípade záujmu nákupu maloobchodníkom alebo veľkoobchodníkom vypracujem cenovú ponuku individuálne.
Posledná zmena v Nedeľa, 03 Február 2013 15:59
 

Informácie

Na maľovanie a lakovanie sú použité ekologické farby a lak určené na detské hračkyNa maľovanie a lakovanie sú použité ekologické farby a lak určené na detské hračky s platným certifikátom od výrobcu, spĺňajúce normu EN 71.

Doprava

DopravaTovar je zasielaný prostredníctvom Slovenskej Pošty formou dobierky. Poštovné je 3€ a hradí ho odberateľ. Objednávky od 50€ majú poštovné zadarmo. Balné neúčtujeme!

Zákaznícka linka

Support0907 165 794
Volajte prosím: Po-Pi, 8:00-18:00

email:

eshop@dekoracie-danielka.sk