Úvod O nás
template ."/tools.php");?>
O nás PDF Vytlačiť E-mail

Drevené, ručne maľované dekorácie - výroba a predaj, aranžovanie a interiérový dizajn

O nás - Ručne maľované drevené dekorácie pre detiNašou motiváciou k výrobe drevených dekorácii bolo to, aby detičky okrem plastov dostali do svojich rúčok aj kúsok prírody, niečo čo je ľahučké a príjemné na dotyk, preto sme zvolili brezové a topoľové vrstvené drevo.

Celá výroba prebieha ručne vrátane maľovania a lakovania. Je to kvalitná a hodnotná ručná práca, ktorá si vyžaduje precíznosť, istú zručnosť a čas. Na maľovanie a lakovanie sú použité ekologické farby a lak určené na detské hračky s platným certifikátom od výrobcu spĺňajúce normu EN 71.

V našom sortimente nájdete dekorácie v prírodných odtieňoch, v pastelových farbách, prípadne ich kombináciu. Sortiment výrobkov budeme postupne rozširovať o nové zaujímavé dekoračné doplnky pre detičky!

Výhody, ktoré vám ponúkam
  • Akcie počas celého roku - na zabehnuté výrobky
  • Všetkým svojím zákazníkom na požiadanie poskytnem zdarma informácie v oblasti aranžovania a dizajnérstva interiérov, poradím o vhodnosti a umiestnení drevených dekoračných doplnkov v priestoroch pre deti
Upozornenie: Upozorňujem zákazníkov, že farby dekorácii na fotografiách sa môžu mierne odlišovať od farieb v skutočnosti. Rozmery dekorácií môžu mať minimálne odchýlky. Upevňovací materiál je súčasťou každého výrobku.
Posledná zmena v Nedeľa, 20 Január 2013 16:47
 

Informácie

Na maľovanie a lakovanie sú použité ekologické farby a lak určené na detské hračkyNa maľovanie a lakovanie sú použité ekologické farby a lak určené na detské hračky s platným certifikátom od výrobcu, spĺňajúce normu EN 71.

Informácie

Support0907 165 794
Volajte prosím: Po-Pi, 8:00-18:00

email:

eshop@dekoracie-danielka.sk